in

«Тамагочі» повертається: 20 років потому в Японії знову запустили виробництво

«Тамагочі» – єдині домашні улюбленці, які були у багатьох в ті непрості часи, і тепер можна познайомити з ними нове покоління. Гаразд, кого ми обманюємо  – можна купити дитині «Тамагочі», і тихенько гратися самому, тому що, чесно кажучи, навряд чи його зацікавить маленьке чорно-біле піксельне звірятко. А нас – так, тому що ох уж ця ностальгія.

Японський виробник іграшок Bandai перевидав першу версію електронного кишенькового улюбленця, куди входять оригінальні шість персонажів, знайомих нам до мозолів на пальцях. Крім того, Bandai залишився вірним канонам дизайну і нові тамагочі виглядають так само як і 20 років тому, з невеликою відмінністю – вони в два рази менше. Щоправда, це не збентежило японських фанатів і іграшки розкупили миттєво.

tamago1

Оригінальні іграшки, випущені в Японії в 1996 році, швидко набули статусу культових і були випущені в США і Європі в 1997 році. Незабаром після цього, вони були оновлені до версій, які відрізнялися від оригіналу різними символами і функціями.

Зараз оригінальні тамагочі – досить рідкісний товар в Америці і продаються на Amazon за ціною 130 доларів. Для порівняння, тамагочі в 1997 коштували всього 17,99 $.

Нова версія продається за ціною $ 13,55 (1500 ієн), але, на жаль, поки доступна тільки в японських магазинах. Крім того, іграшку можна знайти в Amazon Japan за 17,36 $.

Оцінити статтю

0 балів
Плюс Мінус

Автор: Редакція IT-MAMA

Редакція It-Mama – це команда людей, які відвідують заходи, цікаві для кожної мами, беруть інтерв'ю в успішних жінок та мам, слідкують за новинами в сфері дитячої психології та освіти, дізнаються про якісні українські дитячі бренди, словом, роблять все можливе, щоб наповнити онлайн-журнал It-Mama найцікавішими та найактуальнішими матеріалами.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Comments

0 comments

Англомовний клуб для дітей Oxford Kids запрошує дітей від 5 до 12 років

Програма дитячого та підліткового блоку фестиваля короткого метру 20-21 квітня