in

В Україні з’явиться журнал Harbuz — перше естетичне видання для дітей

І як всі корисні та круті ініціативи Harbuz потребує допомоги у розвитку. Зараз проект активно збирає гроші на платформі “Спільнокошту” і дійшли майже до половини потрібної суми. Редакція IT-Mama розповідає, що таке той журнал і чому він потрібен. 

Преамбула

52e7d1e6-2c92-42a8-b75a-88ba2cba3957

Останнім часом в Україні з’являється все більше і більше людей, які вміють і вчаться бути собою. Аби проявити себе, вони створюють різноманітні проекти, використовуючи усі доступні ресурси, але найчастіше – свої сили і віру. Фаундери Harbuz  вирішили поповнити ці ряди і за їх словами цей проект  — це щось значно більше за друковане видання для дітей. Для них — це можливість прищепити любов наймолодших до естетики, стилю, історії, і, зрештою, до себе самого. 

Контент

f52c51d2-6006-4b87-a90e-2073f076f634Окрім чудового та ніжного дизайну, журнал буде мати відповідне наповнення. Тут підійматимуться теми, про які часто не розмовляють вдома чи в школі – як любити себе, як задати незручне запитання, чи як отримати на нього відповідь.

Ілюстрації створюватимуться в легкому і спокійному стилі, де завжди буде місце для фантазії і простір для уяви малого читача. 

7d92210c-3024-4f0a-ab72-04bb8b8189c9

Додаткові “приємності”

Окрім друкованого видання, проект Harbuz передбачає наявність настроєвих дрібничок і деталей. Чого варте лише одне упакування журналу. А ще є можливість використання ілюстрацій для створення листівок, плакатів чи будь-яких інших подарунків для себе та близьких, безліч цікавих та стильних майстер-класів для діток та їх батьків, зустрічі з авторами книг та багато іншого.

“Ми хочемо показати, що просте і спокійне – можна любити. А Kinfolk чи Cereal – не лише для дорослих.”

a591ffa4-e56b-4168-b0ef-295eb9b3d96a (1)

Фінансова підтримка

Зібрані кошти будуть використані на друк перших двох номерів,  для створення допоміжних елементів та упакування журналу. Подальші номери виходитимуть у світ за рахунок прибутку з попередніх. До кожного номера, запакованого у прозорий паперовий конверт з наліпкою, додаватиметься листівка у крафтовому конверті з ілюстрацією номера. Одразу після виходу першого будуть організовані перші майстер-класи та презентації.

Журнал можна буде придбати у кав’ярнях міста, а також он-лайн, у Facebook чи Instagram.

Підтримати проект на “Спільнокошті”

Слідкувати за проектом на Facebook

Оцінити статтю

0 балів
Плюс Мінус

Автор: Редакція IT-MAMA

Редакція It-Mama – це команда людей, які відвідують заходи, цікаві для кожної мами, беруть інтерв'ю в успішних жінок та мам, слідкують за новинами в сфері дитячої психології та освіти, дізнаються про якісні українські дитячі бренди, словом, роблять все можливе, щоб наповнити онлайн-журнал It-Mama найцікавішими та найактуальнішими матеріалами.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Comments

0 comments

Эмоциональная привязанность родителей и ребенка: почему это важно и где научиться

Безкоштовна лекція “Нова школа 2017: глобальне мислення, вплив та інновації” для батьків