in ,

Мистецтво — дітям 9-12 років: розпочато набір курсу «На «ти» з Матіссом» від Культурного Проекту

Ми знаємо, що батьки обожнюють наші матеріали про мистецтво для дітей: цикл «10 картин у питаннях і відповідях»добірку дитячих книг про мистецтвояк Кандинський допомагає робити домашнє завдання і ще низку корисних статей. Сьогодні ж розповідаємо, де дитина може самостійно навчитися мистецтву та його розумінню. З 16 вересня стартує курс «На «ти» з Матіссом» і ми просто не можемо про нього не розповісти. 

Оксана Садовенко

Що?

Курс «На «ти» з Матіссом»  — це курс, де стилі, імена та явища оживають на практиці. Кожне заняття дітей чекає розповідь про нового художника, його особливі риси та найвідоміші твори. У «Культурному проекті» поєднали теорію і практику, тому юні мистецтвознавці не тільки дізнаються, як жили митці ХІХ — початку ХХ століття, але і спробують малювати в їх манері.

Батьки також не залишаться «за бортом» — певна кількість занять розрахована на сумісну роботу батьків і дітей, щоб закріпити матеріал і пережити особливий сімейний досвід.

Особливості курсу: 

  • 10-12 дітей у групі, індивідуальний підхід викладача;
  • Гнучке відвідування: кожне заняття відведене під нового художника, тож відсутність на одному не впливає на успішність;
  • Спільні заняття всією родиною;
  • Заняття триває 90 хвилин: 30 хвилин — теорія у візуальному супроводі, знайомство з художником; дослідження його робіт, дискусія і 60 хвилин — практика, де діти працюють як справжні  за мольбертами та з палітрою;
  • Діти можуть самостійно обирати, чим малювати, залежно від теми заняття: гуашшю, аквареллю, олією, пастеллю, вугіллям.

Чим курс відрізняється від художньої школи?

Тут піклуються, щоб не відбити в дитини бажання малювати, не злякати складними академічними термінами та малюнками. Кожне заняття заохочує бути собою, розкриває творчу індивідуальність маленького слухача.

Унікальність курсу — у можливості знайти творчий стиль дитини, не обмежуючи її, а також інтерактивно познайомити з видатними митцями — від особистого життя до видатних шедеврів.

Для кого?

Для дітей від 9 до 12 років.

Коли? 

З 16 вересня по 28 квітня, кожної суботи об 11:00.

Де?

Дитячий центр Музею Шевченка, бульвар Тараса Шевченка, 12.

Вартість? 

1 заняття — 400 грн, працює гнучка система абонементів зі знижкою від 10 % до 35%:

Screenshot_13

Записатися на курс можна отут. «Культурний проект Діти» на Facebook

Культурний Проект – сучасна освітня платформа, де живуть гуманітарні знання. Проект пропонує грунтовні програми та спецкурси в сфері візуального мистецтва, філософії, музики, літератури, моди, історії. Вже 8 років команда надихає слухачів історіями про Богів і Баха, Платона і панків, змінюючи звичне сприйняття гуманітарних дисциплін. Навчання в Культурному Проекті – це доступ до викладачів, які надихають. Будь-яка тема може бути цікавою, якщо хтось пристрасно про неї розповідає. Також не всі володіють баченням того, що все в світі взаємопов’язане. Тому головне, чим тут діляться – це системність.

Оценить статью:

Автор: Редакция IT-MAMA

Редакция It-Mama – это команда людей, которые посещают мероприятия, интересные для каждой мамы, берут интервью в успешных женщин и мам, следят за новостями в сфере детской психологии и образования, узнают о качественных украинских детских брендах, словом, делают все возможное, чтобы наполнить онлайн-журнал It-Mama интересными и актуальными материалами.

Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Loading…

0

Comments

0 comments

1 сентября открывается эко-школа 7fields

Пять причин учить английский не только в школе