in

Англомовний клуб для дітей Oxford Kids запрошує дітей від 5 до 12 років

Всі знають, що найкраще вивчати мову з носіями і не по підручнику, а за індивідуальною програмою. Але як зацікавити дитину вивчати англійську, якщо навіть найпродуманніша програма все одно не цікавить? Тут на допомогу може прийти англомовний клуб. По-перше, неформальне спілкування завжди краще розслабляє та сприяє запам’ятовуванню нових слів. А по-друге, ігрова формна навчання найбільш підходить для дітлахів, особливо для тих, кому швидко стає нудно.

Програма «Oxford Kids» – це англомовний клуб вихідного дня для дітей, який може бути гарною альтернативою заняттям англійською в садочку, або в школі. Усі заняття ще й проводить носій мови, і як в будь-якому клубі, кожна зустріч – тематична.

Заняття діляться на дві рівні частини: спілкування з викладачем на обрану тему і на рухливі ігри та заняття спортом.

children-1869265_1280

Програма «Oxford Kids» складена на основі матеріалів і багаторічного досвіду школи англійської мови Оксфорд Клас. А також на основі методу TPR, чи методу повного фізичного реагування, завдяки якому малюки легше вивчають іноземну мову. Згідно з ним, акцент на рухливу активність під час заняття дозволяє довше втримати інтерес дітей та збільшити їхню мотивацію вивчати мову.

Заняття проводить Пол Салваті, американець, що має понад 20 років досвіду викладання. Пол має різноманітні інтереси, один з яких і привів його в Україну. Наразі Пол тренує українську команду Jokers американському футболу і викладає англійську в Оксфорд Класі.

В «Oxford Kids» часто влаштовують відкриті безкоштовні заняття, щоб дитина могла спробувати та вірішити, чи підходить їй обраний формат. Дізнатися коли найблжче таке заняття можна по телефону (067) 546 76 58.

А для тих, хто точно вирішив займатися у англомовному клубі, є дві групи — для дітей від 5 до 7 і від 8 до 12. Заняття проходять у вихідні раз на тиджень та тривають півтори години. Вартість місячного абонименту — 1200 грн, а докладніше можна подивитися за посиланням отут.

Оценить статью:

Автор: Редакция IT-MAMA

Редакция It-Mama – это команда людей, которые посещают мероприятия, интересные для каждой мамы, берут интервью в успешных женщин и мам, следят за новостями в сфере детской психологии и образования, узнают о качественных украинских детских брендах, словом, делают все возможное, чтобы наполнить онлайн-журнал It-Mama интересными и актуальными материалами.

Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Loading…

0

Comments

0 comments

Великодні ласощі: добірка кращих кошиків з улюблених ресторанів Києва

«Тамагочі» повертається: 20 років потому в Японії знову запустили виробництво