in

22 листопада відбудеться саміт «Наставництво для дітей з інтернатів»

Редакція IT-Mama ніколи не оминає соціальних тем, що стосуються дітей, а особливо тих, які потребують уваги та допомоги. Саме тому ми розповідаємо про надзвичайно важливий захід — саміт із наставництва для дітей з інтернатів. 

22 листопада відбудеться Саміт з наставництва для дітей-сиріт «Будь зі мною» — це зустріч всіх небайдужих до долі дітей, що виховуються в закладах інституційного догляду.

%d1%84%d0%be%d1%82%d0%be6-1

В інтернаті дитина має матеріальне забезпечення завдяки державі та спонсорській допомозі. Але вона знаходиться в ізольованій від суспільства та побутових проблем системі і не має близької людини, яка б пристосувала її до всіх тонкощів соціального життя. Тому випускники інтернатів губляться серед труднощів дорослого життя, більш схильні до алкогольної та наркотичної залежності, мають проблеми із самостійністю і створенням здорової родини.

Наставництво – альтернативний вид нематеріальної допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. Його мета – соціальна адаптація та профорієнтація дітей, допомога у вирішенні індивідуальних проблем, просто дружба та позитивний приклад для дитини.

Головна відмінність наставництва від звичних видів допомоги – це особисте емоційне залучення наставника у спілкування з дитиною. Наставник стає дорослим другом, джерелом мотивації і прикладом моральних і сімейних цінностей, вчителем. Він допомагає вирішувати незвичні для дитини побутові проблеми, визначити професійний шлях, напрацювати корисні особистісні якості. Так дитина з інтернату позбувається штампу жертви і виходить із соціальної ізоляції. У майбутньому це дозволяє розірвати замкнуте коло, щоб діти колишніх випускників не потрапляли до закладів інституційного догляду.

%d1%84%d0%be%d1%82%d0%be4-1

Головна мета Саміту – знайти партнерські організації, які зможуть впроваджувати методологію наставництва по всій країні, щоб знайти наставників для всіх 104 000 дітей в українських інтернатах.

Участь у саміті безкоштовна, але обов’язкова попередня реєстрація за посиланням.
Де: проспект Перемоги, 84 «Нивки-хол»
Коли: 22 листопада з 10:00 до 18:00
Сайтsummit.nastavniki.com.ua

Оценить статью:

Автор: Редакция IT-MAMA

Редакция It-Mama – это команда людей, которые посещают мероприятия, интересные для каждой мамы, берут интервью в успешных женщин и мам, следят за новостями в сфере детской психологии и образования, узнают о качественных украинских детских брендах, словом, делают все возможное, чтобы наполнить онлайн-журнал It-Mama интересными и актуальными материалами.

Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Loading…

0

Comments

0 comments

Школа — не панацея. Как маленьким украинцам учиться дома?

Київські школярі винайшли спосіб переробки відходів з їдальні