Що?

Книгарня «Є» запрошує дітей 5-9 років та їхніх батьків на читання казок жестовою мовою за участю артиста Василя Стьопкіна та перекладача жестової мови Ігоря Бондаренка.

У сучасному динамічному середовищі стає все важче зацікавити дитину читанням. Втім бібліотеки, книгарні, книжкові ярмарки знаходять способи заохотити юних читачів. Книгарня «Є» підготувала спеціальну дитячу суботу, яка може навчити любити книжку і читання дітей з порушенням слуху. Адже роль книжки в процесі становлення людини, яка росте і розвивається залишається важливою і незмінною. Відчути і побачити дитячу літературу з артистом Василем Стьопкіним та перекладачем жестової мови Ігорем Бондаренком, а також дізнатися, що жестова мова, якою спілкуються глухі та слабочуючі люди, є повноцінною лінгвістичною системою, що вона має власні правила і власну складну граматику можна буде вже цієї суботи.

24231747_10159642684560150_836598184199706479_n

А також, що існує система жестового спілкування Міжнародний Жест, є національні жестові мови, як-от українська жестова мова або американська жестова мова. І що люди з порушеннями слуху у житті займаються тим же, чим і чуючі люди. І так само люблять казки.

Де?

Книгарня «Є»: м. Київ, вул. Лисенка, 3, м. «Золоті ворота».

Коли?

9 грудня – о 12:00.

Вхід вільний

Подія на Facebook