Науково-популярна література для дітей — це чудово, а якщо це пізнавальні й інформативні книжки зовсім для малечі — ще краще! Для тих, хто поки не полюбив читати, можна дивитися освітні канали, або мультфільми. Якраз такі з вересня робить канал ПЛЮСПЛЮС і ми розповідаємо докладніше!

«Світ чекає на відкриття» розповідає про те, що найвидатніші відкриття, які змінили світ, створювалися звичайними людьми, але здатними розгледіти надзвичайне. Завдяки їхньому допитливому розуму і схильності робити висновки вони стали винахідниками. Надзавдання  проекту – показати українським школярам, що кожен із них може стати відкривачем, якщо матиме бажання та наполегливість.

Мультфільми «Світ чекає на відкриття» не лише розважають дітей під час дозвілля, але є помічниками для вчителя, посередниками між світом «академічних знань» та творчим сприйняттям дитини. Проект робить акцент на візуальній формі та навчанні через «гру».

Також у супроводі до мультиків йдуть розмальвки, які можна завантажити за посиланням, роздрукувати та разом з дитиною розфврбувати улюблених героїв. А ще проект схвалив МОН України і рекомендує його до показу під час уроків у початкових школах. Тож залишаємо тут ще декілька серій та бажаємо приємного перегляду.