Книжки для всієї родини, найсвіжіші новинки, смачна кава, солодощі, місця для читання і дитячого забавляння – все це і навіть більше можна буде знайти у Києві на вул. Прорізній, 10. У тестовому режимі книгарня-кав’ярня почне працювати у п’ятницю, 13 жовтня (10:00 – 22:00). Офіційне відкриття книгарні відбудеться у суботу, 28 жовтня. 
«Не тільки Львів ми відчуваємо як свою рідну домівку, а й Київ – столицю нашої країни, – говорить Мар’яна Савка, головний редактор «Видавництва Старого Лева». – Адже саме тут живе дуже багато наших щирих прихильників, авторів, перекладачів, ілюстраторів, редакторів, людей, рідних нам по духу і по крові. І відкриття Книгарні-кав’ярні Старого Лева на Прорізній, у самому серці Києва, – це для нас велика подія, бо так ми стаємо ще ближчими до рідних нам людей, створюємо родинний затишок у домівці Старого Лева і ще одну точку на культурній мапі країни. Це буде місце сили, людської енергії, книг. Хочемо, щоб у цих стінах завжди було тепло і людно, адже нам є що розділити з нашими улюбленими читачами».
childrens-books-1246675_1280
«Видавництво Старого Лева» намагається ставати якомога ближчим до своїх читачів. Тож у Києві, крім вже наявного шоуруму Старого Лева на вул. Нижній Вал, 3-7, додається ще й книгарня-кав’ярня. І все для того, щоб не лише читання, а й вибір книжки приносили якнайбільше задоволення і кожен зміг знайти для себе ідеальне видання.
З нагоди початку роботи книгарні-кав’ярні до 15 жовтня на всі книжки Старого Лева діятиме знижка, окрім цього на гостей чекатимуть приємні і солодкі сюрпризи.

За матеріалами https://starylev.com.ua