«Культурний Проект» цього сезону робить дивовижне, строрюючи нові освітні програми з мистецтва для дітей різного віку. Ми вже писали про набір дітей 9-12 років на курс «На «ти» з Матісом», а зараз час розказати і про сюрпризи для тих, хто молодше!

КП діти фото 5

Що?

Курс-гра, курс-квест, де діти шукатимуть паралелі між світом, що їх оточує, та картинами відомих художників. Познайомитися з Полем Сезаном через яблука на його столі, а з Едгаром Дега — через коней, яких він малював — що може бути цікавіше?

Звісно на заняттях будуть малювати, змішувати відтінки та пробувати різні техніки, але завжди поруч будуть генії та художники, щоб зрозуміти, чому це Мане постійно перемальовував снопи сіна та латаття, а Ван Гог зафарбував свою кімнату жовтим, мов гаряче сонце, кольором.

На батьків також чекає 6 особливих спільних занять з дітьми, де разом вони зможуть помандрувати світом звично-незвичних образів, малювати та підглядати одне за одним.

Навіщо це дітям?

  • Щоб зрозуміти, що мистецтво — це знайомі речі, на які можна дивитися з іншого боку;
  • Щоб знайти власний стиль малювання, навіть якщо у левів ростуть зелена гривка та прозорі крила;
  • Щоб навчитися читати картини як книжки-пригоди;
  • Щоб запам’ятати художників через їхні неповторні техніки та «цікаві родзинки»;
  • Щоб не боятися експериментувати та познайомитись із світом арту через власний досвід.

Для кого?

Для дітей віком 6-8 років. Рівень художньої підготовки не має жодного значення.

Коли? 

З 19 вересня по 17 квітня, щовівторка о 17:00.

Де?

Національний музей Тараса Шевченка (бульвар Тараса Шевченка, 12)

Вартість? 

1 заняття — 400 грн, працює гнучка система абонементів зі знижкою від 10 % до 35%:

Screenshot_19

Записатися на курс можна отут. «Культурний проект Діти» на Facebook

Культурний Проект – сучасна освітня платформа, де живуть гуманітарні знання. Проект пропонує грунтовні програми та спецкурси в сфері візуального мистецтва, філософії, музики, літератури, моди, історії. Вже 8 років команда надихає слухачів історіями про Богів і Баха, Платона і панків, змінюючи звичне сприйняття гуманітарних дисциплін. Навчання в Культурному Проекті – це доступ до викладачів, які надихають. Будь-яка тема може бути цікавою, якщо хтось пристрасно про неї розповідає. Також не всі володіють баченням того, що все в світі взаємопов’язане. Тому головне, чим тут діляться – це системність.