Мами — рушійна сила, яка змінює світ. Мами роблять школи, одяг для дітей та інших мам, відкривають kids-friendly простори, влаштовують пікніки та заняття спортом, і ще багато чого. Наприклад, як Ольга Мирцало та Анна Вукс змінюють міський простір, а ще розказують про це іншим мамам. А ми розказуємо вам, що ж за івент буде 1 липня. 

Що? 

Зустріч у форматі діалогу — знаймство та перейняття досвіду двух мам, які по-своєму змінили місто, де вони живуть з сім’єю. Ольга Мирцало — голова фб спільноти «Київ дружній до батьків і малюків«, організатор сеансів Кіно0+ у к-рі Жовтень, мама двохрічного сина Левка. Анна Вукс — голова громадської огранізації «ПроМам«, мама Соломійки, якій 11 місяців.

Кожна зі спікерів покращила своє місто, зробила його для себе і дитини більш baby-friendly та показала на простому прикладі, що мама може все. Ольга організувала дитячі кіноперегляди у самому центрі міста, отже тепер кожна мама чи тато може комфортно себе відчували у кінозалі з малюком.

19114030_10213909150029306_4358013789433587838_n
Анна пристосувала місто Біла Церква до мам з візочками: завдяки їй мер міста встановив пандуси, де їх не вистачало.

Мами будуть говорити про зміну громадської свідомості, відношення до материнства та дитинства у суспільстві, а також про місце сім»ї з малою дитиною у публічному просторі.

Коли? 

1 липня о 10:30

Де? 

Druzi Cafe

Вартість? 

Квиток мати+дитина: 220 грн, у вартість включені смаколики та кава від закладу.

Кількість місць обмежена простором: 12 осіб (мама + дитина). Всі бажаючі мають пройти реєстрацію:
http://bit.ly/2mamachange

Зустріч на Facebook