Національний музей історії України у Другій світовій війні виявляється проводить цікаві музейні заняття для дітей різного ріку! Як раз у неділю, 4 червня, відбудеться черговий такий захід і редакція IT-Mama розповідає, що там буде. 

Для молодшої групи

Історія про Державний герб України – Тризуб, який має дохристиянську історію, проте саме в ХХ ст. він став утіленням мрії про незалежну Україну. Діти дізнаються, де, коли і як воювали бійці УПА, познайомляться з творчістю художника, який створив неповторне обличчя цього руху. Традиційно для вихованців молодшої групи буде проведений квест залами головної експозиції.

sokilvolodymyra

Для старшої групи

Організатори івенту підготували мандрівку до Франції минулого століття, зокрема в період Другої світової війни. Молодь дізнається, чому Францію називають «центральною країною Західної Європи» та подискутує щодо традиційних уявлень про французів – від почуття гумору до гострого розуму. На Францію середини ХХ ст. учні музейної школи будуть дивитися очима Антуана де Сент-Екзюпері – французького письменника, відомого як автора «Маленького принца». Цікавим інтерактивом стане створення коміксу про події Другої світової війни у Франції.

soldiers-1980666_1280

Де? Національний музей історії України у Другій світовій війні, вул. Лаврська 27

Коли? 4 червня з 12:00 до 14:00

Вартість? 30 грн з особи

Посилання на Facebook.