Країна шукає своїх героїв і нарешті серед людей, які просто роблять улюблену роботу з любов’ю та увагою до кожної маленької людини. Конкурс Global Teacher Prize Ukraine розшукує найкращих вчителів України і закликає користувачів Facebook не тільки номінувати вчителів на цю нагороду, але і розповідати власні історії про улюблених вчителів. Розповідаємо, як долучитися до конкурсу у короткому FAQ.

Що воно таке? 

Global Teacher Prize Ukraine — це конкурс нових українських учителів, які зробили видатний внесок у  свою професію.  Створений щоб підкреслити важливість педагогів і той факт, що в усьому світі їх зусилля варті того, аби бути визнаними на найвищому рівні, конкурс розшукує найкращих вчителів країни.

17990680_415729988795554_7488004928156716825_n

А хто учасники? 

Будь-хто. Організатори конкурсу пропонують батькам, колегам, учням та друзям номінувати знайомих вчителів, фанатів своєї справи, які навчають дітей віком 6-18 років у державних, приватних чи альтернативних навчальних закладах. Для цього необхідно перейти за посиланням https://goo.gl/IJ2rdb та заповнити форму до 15 серпня. Кожний вчитель може бути номінований скільки завгодно разів, але на результати конкурсу це не впливатиме, оскільки переможця визначатиме експертне журі.

Якщо вчитель хочу самостійно подати заявку, йому необхідно:

  • заповнити анкету-заявку https://goo.gl/CvHvM0 до 15 серпня;
  • розповісти організаторам свою історію викладання;
  • надіслати своє резюме й фото (наприклад, зі своїми учнями) на пошту globalteacherprize@osvitoria.org;

Премія доступна для вчителів, що наразі працюють, які навчають дітей у рамках обов’язкової шкільної освіти або дітей віком від шести до вісімнадцяти років. Учителі, які продовжують викладання, навіть на позаштатних засадах, також мають право на участь, так само, як і вчителі онлайн-курсів. Премія може бути присуджена вчителям школи будь-якого типу (форми власності).

Коли результати? 

Кращого вчителя буде оголошено 7 жовтня.

apple-256263_1280

А які призи? 

Організатори підготували корисні та цікаві нагороди для кращого вчителя. Переможець премії отримає:

  • національне та міжнародне визнання своїх досягнень;
  • грошову премію у розмірі 100 000 гривень;
  • поїздку та участь у Міжнародному освітньому форумі, який відбудеться у Дубаї у березні 2018-го року;
  • рік безлімітного навчання від ГС «Освіторія»;
  • цінні подарунки від партнерів.

А що за флешмоб? 

Флешмоб #респектуємовчителям почався на підтримку премії Global Teacher Prize Ukraine и буквально за три дні зібрав понад тисячу історій. У рамках акції потрібно розповісти про улюблених учителів-наставників, які вплинули на вас і розмістити історію з потрібним хештегом. В України зараз працює майже 470 000 вчителів і можливо ваша історія дійде до наставника з дитинства.

Де підписуватись і куди дзвонити? 

Сторінка на Facebook

Пошта — sol@osvitoria.org
Телефон 0 800 755 000