20-21 травня на ВДНГ відбудеться 4-й Kyiv Mini Maker Faire. Редакція IT-Mama вірний фанат усіх заходів Maker Faire, тому розповідаємо, що ж це таке, чому варто піти і чого чекати. 

Maker Faire — це міжнародний рух родом з Каліфорнії,  мікс науки, IT, ремесел, мистецтва, зустріч технічних ентузіастів будь-якого віку, крафтерів, хоббістів, інженерів, наукових клубів, авторів, художників, вчителів та студентів. Тих, хто робить це заради задоволення, а також тих, для кого мейкерство стало справою всього життя. Це свято винахідників, новаторів і експериментаторів для всієї родини, і на цей раз воно відбуватиметься одразу в 1-му і 3-му павільонах ВДНГ.

17191130_750931028414645_1205378337897547116_n

Для кого цей фестиваль? Для всіх, хто прагне створювати. Для мейкера неважливий вік, чи професія, стать, чи рівень освіти. Завжди можна створити щось нове. Навіть вчені, що створюють космічні кораблі, починають свій шлях з маленького першого кроку.

А тепер 10 речей, які не можна пропустити на цьому івенті Maker Faire :

  • Хендзону за підтримки Bosch: одночасно 100 місць для пайки, робот з деревом, клейовими пістолетами, мультитулами, дрелями та фрезерами. Спробувута власноруч можна буде абсолютно все.
  • Шоу Дронів. Етап всеукраїнського чемпіонату з дрон рейсингу відбудеться на полі для конкуру. Для всіх бажаючих будуть працювати майстер-класи по керуванню дронами.
  • Nerdy Derby – вперше в Києві буде працювати траса для самих веселих перегонів в світі: на машинках, які ви самі зробите на місці.
  • Дискусійна панель про те, як створити мейкерспейс за підтримки Visegrad. Участь приймуть представники незлежних мейкерспейсів, мейкерспейсів  IT компаній, шкіл, університетів, з України, Чехії, Словакії, Угорщини, Польші та Британії.
  • Hardware Talk (неділя о 15:00). Дискусія за участі успішних хардвардних стартапів, на тему «Як працювати з міжнародним ринком».
  • Fashion Technologies (як пошити футболку, як нанести на принт, з чого почати).
  • Iot зону за підтримки IoT хаба.
  • Інженерну зону від Diacom.
  • Зону креативних експериментів від Ранок Креатив.
  • 200 мейкерів, серед яких стартапи, робошколи, агропроекти, майстри, проекти дітей.

motherboard-232515_1280

Програма лекцій на травневому Maker Faire створена, щоб допомогти всім зрозуміти як створити та запустити свій власний проект, та вийти на такі міжнародні маркетплейси, як Amazon и Etsy. Як такі проекти змінють життя, які спеціалісти потрібні в стартапах, та чому майбутне сааме за мейкерами.

Дитяча зона розрахована на дітей від 6 років, але й тим хто молодше, буде цікаво.

Коли? 20-21 травня
Де? 1 і 3 павільйони ВДНГ
Вартість? При замовленні квитків онлайн дорослий — 100 грн, дитячий (7-17 років) — 50 грн, до 7 років — безкоштовно. 
Сайт і зустріч на Facebook.