До літа лишилося трохи більше 2 тижнів, а значить саме час придивитися до нового сезонного блокноту для гарного планування літа. Редакція IT-Mama розповідає, що в ньому цікавого. 

Блокнот  “Моє супер літо” – це не просто ще один гарний блокнотик, що буде збирати пилюку на полиці. Цей органайзер покликаний надихнути шукати свій шлях, працювати над своїми мріями, бути щирим з собою і помічати красу навколо.

Тут є 48 сторінок авторських принтів гарного дизайну для приємного планування: цілі літа, плани на кожен місяць (червень, липень, серпень), тиждень, натхненні фрази та нотатки. Докладніше ось: 

  • Блокнот на 48 сторінок, двосторонній друк
  • Зручний формат А5 на спіралі
  • Авторська розробка на білому матовому папері (160 гр.), що дуже приємний на дотик та для писання.

Цього літа я: цілі літа

Планування з цілей на літо: чого треба навчитися, що відвідати, прочитати, вдосконалити і досягти. 

Окреслення сильних сторін

Є така теорія, що працювати над своїми сильними сторонами і розвивати їх – це значно ефективніше, ніж постійно концентруватися тільки на своїх слабкостях. Чому б цього літа не помислити над своїми сильними сторонами і як їх розвинути?

 Плани на місяць

Органайзер вміщує в собі планувальники на всі три місяця літа: Червень, Липень та Серпень.

 Тижневик

Для гарного планування тижнів  створено по 5 тижневиків на кожен місяць. Сам тижневик складається з двох частин: зліва сторінка для визначення фокусу, основних цілей та подій, важливих справ, ідей, книг, а права частина призначена для щоденного планування, розподілу задач між днями.

А придбати блокнот можна за посиланням отут.