Співоча весна в Києві не закінчиться разом їз Євробаченням.

20-21 травня в місті відбудеться вокальний конкурс “Квінта”,  який наразі відкриває прийом заявок для молоді від 5 до 20 років.

Обмежень щодо участі немає, “Квінта” хоче почути всіх. Впевнені, що тільки так і треба розшукувати майбутніх українських зірок.

“Квінта” — це змагання, популярне вокальне шоу і чесний шанс для молоді на професійний розвиток у співочій сфері.

Переможці конкурсу матимуть нагоду працювати із відомими композиторами та аранжувальниками, створювати оригінальні кавер-версії хітів чи записувати авторські пісні на професійній студії.

Члени журі

Галина Голубєва

Галина Голубєва

Викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії Київської муніципальної Академії естрадного і циркового мистецтва. Викладач вокалу на телепроектах «Х-Фактор», «Україна має талант», «Суперзірка», «Службовий романс». Серед ії випусників багато відомих зірок вітчизняного шоу-бізнесу.

Роман Полонський

Роман Полонський

Співак, композитор, аранжувальник. Брав участь у багатьох телевізійних шоу, в тому числі і у відбіркових турах Євробачення.

Усеін Бекіров

Усеїн Бекіров

Джазовий музикант, композитор, аранжувальник, музичний продюсер. Засновик оригінальних джазових коллективів. Лауреат Міжнародних і Всеукраїнських конкурсів.

Денис Христюк

Денис Христюк

Хореограф-постановник студії «Квартал 95»,TV-проекту «Майданс», фіналіст шоу «Танцують усі». Хореограф балетів “E.V.A.” і “PERFORMANCE”. Брав участь у Євробаченні — 2010.

Сергій Бакуменко

Сергій Бакуменко

Поет і композитор. Багаторазовий володар нагород «Шлягер Року» і «Пісня Року».

***

Ксенія Кожевнікова

Ми завітали до творчої керівчині конкурсу, Ксенії Кожевнікової, щоб дізнатися, чим цікава сучасна дитяча естрада і за що боротимуться конкурсанти п’яти цьогорічних номінацій.

— Пані Ксенія, ми пам’ятаємо минулорічну “Квінту”. Що відбулося за цей рік? Як справи у переможців?

— Минулого року на конкурс завітали більше 50 участників з різних куточків України, серед яких були гості зі Львова, Івано-Франківська, Херсону, Славутича, Коломиї, Мукачевого… Вразив високий професійний рівень конкурсантів. За творчою долею декількох наших учасників ми потім спостерігали на шоу «Голос діти». Молодим співакам важливо бути почутими. Їм потрібна сцена. Діти чудові тим, що вони щиро працюють на результат, дослухаються до тренерських порад, в них майже нема зіркової хвороби, натомість є натхнення і працездатність, якими вони заражають нас, дорослих. Вони не знають втоми…

Кожному учаснику, навіть якщо він не здобув призового місця, ми обов’язково даємо зворотній зв’язок. Чесно розповідаємо про слабкі моменти пісні або виконання, аналізуємо емоційність подачі, говоримо, що потрібно для професійного зростання.

Про наших лауреатів ми піклуємось, слідкуємо за їх успіхами і залучаємо до різноманітних проектів.

Переможці першого конкурсу все літо працювали на студії Усеїна Бекірова, записували пісні, тренувалися. Голова журі, Галина Юріївна Голубєва провела низку вокальних мастер-класів.

Маю сказати, що особисто я, як творчий директор конкурсу, тішуся знайомством з цим геніальним педагогом і чарівною людиною. Кожен раз зустрічаючись із нею отримую заряд натхнення, позитиву, віри у себе! Вона – дивовижна!  І якщо чесно, цей конкурс варто було створити хоча б заради тих людей, з якими мені довелося працювати!

— У вас в журі хореографи, викладачі вокалу, продюсери. Вдається їм працювати як один справедливий механізм?  Власне, хто і за що відповідає?

   Із самого початку у мене була мрія – щоб у журі обов’язково з’явився мій улюблений співак, один з найкращих голосів нашої країни – Роман Полонський. Переговори із ним велися дуже довго! Аж поки щасливий випадок не звів нас на студії ще одного із зіркових членів журі — Усеїна Бекірова. Цього талановитого і неординарного джазового музиканта можна сміливо вважати одним із співзасновників проекту, тому що на початковому етапі  саме він надихав мене, дарував впевненість, і просто казав: “Не хвилюйся, все вийде!”

І зараз Усеїн підтримує конкурс, допомагає своїм продюсерським досвідом, баченням, знанням. Знову ж таки, погодився стати зірковим суддею 2-го проекту “Квінта”.

Денис Христюк – талановитий і успішний хореограф постановник, який працює із  “Вечірнім Кварталом”. Він дивиться на наших учасників трохи із іншого боку, дає рекомендації щодо пластики і сценічної поведінки.

Минулого року одним з неординарних зіркових суддів був легендарний Геннадій Пугачов. Його провокаційні коментарі учасники і інші судді згадують до сих пір!

— Знаємо, що минулого року у вас перемогла юна конкурсантка. Чи зраділа вона пісенному Гран-Прі?

Ну, про такий приз юні починаючи артисти можуть тільки мріяти! Де мої 17, теж могла би позмагатися!(сміється)

У минулому році перемогла десятирічна Валерія Христюк… Це не перший її конкурс. Валерія наполеглива, вона вже багаторазовий лауреат багатьох всеукраїнських і міжнародних змагань. Чекаємо можливості почути у її виконанні призову пісню від відомого українського композитора Сергія Бакуменка.

— Окрім призової частини, мабуть, не менш цікава організаційна. Звук, ведучі, червона доріжка, прес-wall… З чого скадається атмосфера “Квінти”?

Окремі слова хочеться сказати про нашого володаря звуку, Михаїла Толмачова. Його ім’я протягом багатьох років є гарантом якості різноманітних  пісенних заходїв і прямих ефірів в Києві. А оскільки якість звуку один з наших пріоритетів, іншої людини за звукорежисерським пультом бути й не могло. Щасливі, що він з нами.

Звичайно, для того щоб «шоу могло продовжуватися»  одного бажання замало. Неможливо було б створити такий проект без справжньої міцної команди.

Весь цей час поряд були перевірені роками і складнощами творчого життя голова фонду «Обрії»  Катерина Чагіна і адміністратори конкурсу Оксана Калініченко і Олена Радченко. З основними організаційними питаннями допомагала впоратися голова оргкомітету Оксана Клімчук. Про цих людей можна розповідати безкінечно, але, краще завітати на концерти проекту щоб почути і побачити все на власні очі.

Сподіваємось, свято відбудеться ще гучніше і яскравіше ніж торік.

Приходьте і перемагайте!

Конкурс відбудеться:  20-21 травня 2017 року у м. Києві

Місце проведення: Академія сучасної освіти А+ (вул. Регенераторна 4 — В)

Подати заявку он-лайн можна за посиланням

Для змагання потрібно підготувати: композицію українською мовою і світовий хіт. Усі твори виконуються наживо у супроводі інструментальної фонограми.

Оцінювання за критеріями: володіння голосом, акторська майстерність, сценічна пластика, репертуар виконавця, естетика сценічного одягу.

Сторінка конкурсу в facebook