Якщо дитина змалечку полюбляє читати, то радощам батьків зазвичай не має межі. А якщо ще й полюбляє писати свої маленькі історії, то IT-Mama знайшла хорошу можливість для дитини перевірити власні сили й прийняти участь у літературному конкурсі. Писати багато не доведеться — усього сторінку з шкільного зошита. Розповідаємо докладніше. 
А що, якби космічні подорожі стали реальністю? Уявіть, що тепер можна запросто полетіти на Марс на зимові канікули чи свята. У політ збираються школярі з усіх куточків планети — з Африки та Австралії, Німеччини та о. Ява.

Мандрівка обіцяє бути дійсно захопливою, правда ж?! Але політ триватиме довго, а місця на космічному кораблі обмаль, тому в маленькі рюкзачки береться найнеобхідніше — зубна щітка, мило, гребінець, полуничний чи вишневий джем у космічному тюбику. І лише одна книжка. Найулюбленіша.

landscape-1328858_1280

Тому дитині треба написати командиру космічного корабля, Капітанові Бу. Він неймовірно любить казки і пригоди, але не має часу їх читати, бо повсякчас зайнятий космічними польотами. І розповісти йому про свою найулюбленішу книжку. Тоді,можливо, саме її Капітан Бу візьме в наступний політ.

Умови конкурсу

  • Вік від 8 до 12 років.
  • Любов до читання та готовність усім розказати про свою найулюбленішу книжку.

Для участі треба написати Капітанові Бу листа з описом найкращої книжки, яку обов’язково потрібно взяти в наступну космічну мандрівку. Твір має складатися з 1 аркуша в клітинку звичайного шкільного зошита. Капітан Бу, на жаль, не має часу читати довгі листи.

До 8 травня 2017 року треба надіслати листа на адресу: вул. Кирилівська,160 Ю, м. Київ, 04073, «Моя космічна книжка».

Автори найкращих творів отримають свої нагороди-сюрпризи в травні на Книжковому Арсеналі (м. Київ).

Нехай щастить і гарної космічної мандрівки!