Редакція IT-Mama продовжує розповідати про різні корисні новинки, товари та інші речі, які можуть стати у нагоді батькам та дітям. Сьогодні добралися і до Суперорганайзеру від «Пошуршимо». До речі, для читачів IT-Mama діє промо-код на знижку в 10%. Але про все по-черзі! 

Що таке Річний Супер Органайзер?

Це блокнот зручного формату, в якому можна знайти цілих 96 сторінок авторського дизайну: з цілями, планом на 12 місяців, 60 тижневиками, 12 місячними календарями, листом для читання, листом спрощення, планом проекту, майнд-мепом та нотатками.

  • Блокнот на 96 сторінок, двосторонній друк
  • Зручний формат А5 на спіралі
  • Авторська розробка на молочному матовому папері (170 гр.), який дуже приємний на дотик та зручний для писання.

dsc_0263

Чому органайзер ефективний?

  1. Можна планувати свій місяць, тиждень один за одним і це дає змогу визначати фокус, цілі, орієнтири, to do списки , ідеї, нотатки та інші потрібні речі.
  2. Можна планувати гарно, адже лаконічний дизайн і якість блокноту перетворює щоденний процес планування на приємну звичку
  3. Можна носити блокнот із собою завжди, бо зручний формат А5 на спіралі дає можливість помістити його навіть в найменшу сумочку.

dsc_0230

Розділи: Мої цілі

Можна почати вести органайзер з планування цілей на рік. Цілі розподілені на сфери життя, адже для того, щоб бути цілісною особистістю, потрібно розвивати різні грані власних інтересів.

dsc_0235

Розділи: План на місяць

Планування місяця важливе для розуміння того, чи був обраний правильний напрямок. Можна запланувати цілі місяця і обрати фокус для найважливіших речей. В органайзері є дванадцять планів (по одному на кожний місяць) та дванадцять календарів.

Розlіли: Календар

В цьому розділі можна визначити основні дати місяця, власне кредо/цитату місяця, ідеї та нотатки. Не потрібно тримати все в голові, важливо бути в правильний час в правильному місці.

dsc_0236

Розділи: План на тиждень

Кожен місяць складається з 5-ти тижневиків, які дозволять деталізувати свої плани на тиждень, а далі – і на кожен день. Всього в органайзері 60 тижневиків в хронологічному порядку та розподілені по кілька місяців. (Тижневиків з запасом, оскільки розподіл тижнів в місяці коливається від 4-х до 5-ти)

dsc_0241

 Розділи: Прочитати

Можна скласти список книг, які б хотілося прочитати за рік та записати їх усі на відповідній сторінці органайзеру.

Розділи: Спрощуємо

Це лист спрощення рутини. Треба відповісти на кілька питань, які допоможуть змінити свою буденність, просто визначивши деструктивні елементи та те, як можна з ними працювати і як спростити.

dsc_0247

Розділи: План проекту

План проекту пропонує визначити ціль проекту та описати його фінальний результат, розподілити досягнення мети на кроки, а їх – на менші підпункти. Правду кажуть, що по кроку можна і Еверест підкорити.

Знижки та посилання

Для підписників IT-Mama діє купон, який дає знижку 10%. Код купону — superplan, ввести його потрібно буде на сторінці товару під час придбання. Також на сайті «Пошуршимо» можна завантажити безліч корисних та безкоштовних роздруківок.

Автор статьи