Ми вже публікували підбірку цікавих електронних книг, сьогодні ж пропонуємо зупинитися на інтергактивних іграх, що не лише розважають, але й навчають. Кожен день розробники викладаю тисячі нових варіантів — абсолютно різного рівня. Навряд чи у когось вистачить сил, щоб описати їх усі.  Тож для початку ми пропонуємо добірку найбільш цікавих мобільних додатків від українських розробників.

Nravo Kids LLC

Nravo —  це міжнародна компанія, що розробляє ігри для мобільних пристроїв. Nravo Kids — спільна ініціатива компанії Nravo та активних українських мам. Проект орієнтований на розробку рзвиваючих ігор для дошкільнят. Одна з характерних рис цих додатків – розумне опрацювання української естетики.

“Хто у горах?”

3-7 років

itunes
Google-Play-logo-3300x746-transparent

«Хто в горах?» — це захоплююча подорож до Карпатських гір. Тут можна познайомитися з дідом Іваном: він і його улюблені тварини крок за кроком допоможуть дитині дізнатися багато цікавих речей. Під час подорожі дитина вивчить тварин, їх назви та голоси; засвоїть елементи арифметики; дізнається, яка їжа смакує різним варинкам. У додатку — кілька ігор: «Звірятка» — пазли, «Лічилка» — гра, в якій діти вчитимуться рахувати звіряток, «Хто що їсть» — гра, де діти повинні вибирати  їжу  для тварин. Четверта гра — безпосердньо подорож самого діда Івана.

Особливостi:

 • максимально простий функціонал, адаптований для вікової категорії 1-3 рочки;
 • оригінальні ілюстрації та веселі анімації, всі персонажі рухомі та озвучені;
 • подання матеріалу у формі гри – діалогу між мамою та дитиною;
  дитячі репліки озвучені п’ятирічним хлопчиком Михайликом Бінасом.
 • Мови: англійська, українська

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Всяка Музяка

3-6 років
рекомендованный возраст: от 2 лет
цена: 5,99$

itunes
Google-Play-logo-3300x746-transparent

Всяка музяка — це українська музична гра-караоке для малюків та молодших дошкільнят (3-6 років).

Відомі народні пісеньки для дітей зазвучали по-новому у виконанні Андрія Кузьменка та сучасному аранжуванні його команди. Кожна пісня-гра – це окремий маленький світ з харизматичними героями; безліччю цікавих анімацій; прихованих елементів, які треба відшукати; завдань, які необхідно виконати. Грає чудово розвивє не лише музичний слух, але й увагу, логічне мислення та пам’ять.

Особливості:

 • вивчення пісень на слух або ж спів у режимі караоке;
 • у кожній міні-грі – своя “Дошка досягнень” із завданнями, які треба виконати;
 • можливість заслужити додаткових героїв у пісні про Гарбуза, вирощуючи правильні набори овочів, наочна демонстрація поступового росту рослин на грядці, тренування логічного мислення та елементи лічби;
 • інтуїтивний та зрозумілий інтерфейс, розрахований на дітей від 3 років;
 • можливість обмежити час гри в меню “Батьківського контролю”.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Світ  добра

itunes
Google-Play-logo-3300x746-transparent

Світ добра – чудова історія, яка вчить благочинності. Гра створена за підтримки волонтерських фондів. Зрозумілі навіть найменшим дітям міні-ігри наочно показують, яке це щастя – вміти ділитися та допомагати іншим.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

«Smart adventure, творча майстерня «Аграфка»

Антоміми

8-10 років

itunes_3

«Антоміми» — це не просто інтерактивна казка, це гра для дітей, створена на основі казки. «Antomimes: the language monsters» — це гра, яка допомагає дітям вивчати нові слова і сприяє їх емоційному розвитку. Цікаві монстрики візуалізують слова протилежних значень і в ігровій манері сприяють розвитку пам’яті і розумінню смислів антонімів. Гра має кілька розділів: є 12 пар монстрів, з якими можна грати, гра на запам’ятовування, а також можливість створити власного монстра, який відповідає тій чи іншій характеристиці.

Спеціально для цієї гри музику написав французький композитор П’єр Бастьєн..

Особливості:

 • 24  монстри (12 пар), щоб грати;
 • ігри на розвиток пам’яті;
 • можливість створити  свого власного монстра;
 • озвучування усіх слів в грі.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Мишеняткова абетка

0-5 років

itunes
Google-Play-logo-3300x746-transparent

«Мишеняткова абетка» — це весела гра, яка знайомить навіть найменших дітей зі світом літер. Навіть більше: ця гра не лише вчить читати, вона сприяє загальному інтелектуальному розвитку дитини. Адже під час гри з «Абеткою» дитина не тільки вивчає букви, але й знайомиться з різними предметами, дізнається про те, які звуки видають різні живі і неживі істоти, що оточують її з народження. Крім того, гра чудово тренує увагу та пам’ять. А ілюстрації Юлії Куцміби зробили світ мишеняти Круть напрочуд гарним.

Это слайд-шоу требует JavaScript.